Back to Top

O nás

Jsme doprovázející organizace pro pěstounské rodiny působící v Královéhradeckém kraji. Naše služby zaštituje Centrum sociální pomoci a služeb o.p.s. sídlící v Hradci Králové.


Více o CSPS o.p.s.


Naše poslání

Pomáhat dětem v náhradní rodinné péči a být oporou pěstounským rodinám jak při zvládání náročných životních situací, tak i v běžných záležitostech každodenního života.

Hlavní úkol

Podpořit všechny členy pěstounské rodiny v nepříznivých životných situacích a poskytnout jim potřebnou oporu a pomoc. Po dobu doprovázení se tak stáváme „průvodci“ na nové, společné životní cestě.

Naše působiště


Lorem ipsum dolor sit amet, test link adipiscing elit.Nullam dignissim convallis est.Quisque aliquam. Donec faucibus. Nunc iaculis suscipit dui.Nam sit amet sem. Aliquam libero nisi, imperdiet at, tincidunt nec, gravida vehicula, nisl.Praesent mattis, massa quis luctus fermentum, turpis mi volutpat justo, eu volutpat enim diam eget metus.Maecenas ornare tortor.

Naši klienti

V současné době doprovázíme přibližně 60 pěstounských rodin.

Jako organizace má pověření k uzavírání dohod o výkonu pěstounské péče dle § 47b (zákon č. 359/1999 Sb., o sociálně právní ochraně dětí). Více o CSPS o.p.s.